„Miért nem vagyok boldog?”

You are currently viewing „Miért nem vagyok boldog?”
Featured Video Play Icon
"Miért nem vagyok boldog?"

Talán azért, mert hiába próbálod…

..próbálsz valami kellemesre gondolni..

..próbálod..

..próbálod..

..de a boldogság lehet talán egyszerűen Nálad is csupán túl pukizik, és ugye azt nem illik, tehát megtanultad magad visszafogni a boldogság terén, hogy ne bánts meg túlságosan másokat xDDDDDDD

Eme animációs magyar szinkronos „Miért nem vagyok boldog?” videó részlet melyik TELJES filmből van kivágva?

 
 

( Ha netán nem látnád akkor frissíts és várj +10 másodpercet és/vagy nézd meg másik pl. firefox böngészőből ! )

+ Ugyanebből a rajzfilmből itt egy másik: sok pénz zene videó részlet! ;D




+ Ha érdekelnek teljes filmek még akkor eme kategória alatt keresd! 😉



+ Ha érdekelnek hasonló önfejlesztő mondanivalós videók, akkor heti hírlevélben is kaphatod mindig a legújabbakat, kiemelteket és véletlenszerűeket is örökké ingyen HA a másik weboldalamon beregisztrálsz ÉS azután +1 kattintással jelentkezel az ingyenes vicces önfejlesztő képzés csodára! 😉



+ Bónusz önismereti dokumentumfilmek

+ Bónusz videó: Az önfejlődés lényege: "spirituális szellemi kaszt kell!" azaz szakrális vezetés (mint iránban)?!?!:

🙂

Vélemény, hozzászólás?