Munkahely Lopó Migránsok

You are currently viewing Munkahely Lopó Migránsok
Featured Video Play Icon
eeeveszik elveszik eeevették elvették a munkát

A munkahelyeket elvevő migránsok okozta gazdasági válság hatása: „Elvették a munkát!”: a South Park sorozat sok különböző részéből összevágva kifejezetten a falusi jó munkás emberek bemutatása ;D

S persze nyílván sztereotípia a vidéki feldúlt falusi suttyó konzervatív munkásparaszt meg a kivénhedt liberális csöves hippi is de…

…..EEVETTÉK A MUNKÁÁT!!!!! xDDD

Eme elvették a munkát rövid videó rész összevágások a tétetté paraszt rednek munkás parasztokról pontosan mely South Park sorozat részekből van összevágva (legalább 5-ből)?:

( Ha netán nem látnád akkor frissíts és várj +10 másodpercet ! )

 
 

S ugye azokból még jobban kiderül milyen az, amikor a munkahely lopó migránsok elveszik a munkát! ;D

 

De azért kapsz még 1 hasonlóan buta beszédű vidéki paraszt beszéd kommunikációt:
A Vidéki paraszt beszéd KOMMUNIKÁCIÓ Csúcsa

 

+ A Vidéki Gazdagokat Utáló Szegények:
A Vidéki Gazdagokat Utáló Szegények

 

+ Találsz még hasonló vicces, tanulságos pénzügyi részleteket a releváns vicces pénz címkék alatt mint pl. gazdagság, szegénység, luxus, mókuskerék, vállalkozás indítás, befektetés, tárgyalás, stb. 😉

+ Saját őrült memecoin: Vektor Orben ;D

+ Hobbival pénzkeresés online INGYEN:
Hobbival pénzkeresés online INGYEN


Már a BlackRock + WEF = World Economic Fórum = VilágGazdasági Fórum leggazdagabb vezetői, és csitrilliárdos tulajai is azt mondják kripto meg blokklánc és decentralizáció kell a centralizált CBDC-k helyett!: Sőt, nemcsak szükségesnek és elkerülhetetlennek mondja a BlackRock CEO fővezetője Larry Fink is de "nagyon nagyon gyorsan kell a TELJES átállás, mert már brazília és india is megelőzött"... ^^ xDDD Mondja itt videón (ugyhogy a nagy NewYorki tőzsdét is amúgy épp most tokenizálják TELJES mértékben...)...:


A centralizált e-pénz ellentéte a decentralizált digitális pénznek!!!:


Laci a vállalkozókról!:

Leszavazták a készpénzhasználat alkotmányos védelmét:


A BRICS már MOST 66%-al csökkentette a dollár használatát: implementálta a sok országukat összekotő (és állami ePénzeikat is felül-át-hidaló) közös új DECENTRALIZÁCIÓ alapú (azaz kriptovaluta szerű, de nem kripto, viszont arany fedezetű) pénzrendszerüket amivel már MOST ejtették a dollár tranzakcióik kétharmadát:


+ A készpénz korlátozása minden magyart érintő ügy!

+ Ha érdekelnek hasonló önfejlesztő mondanivalós videók, akkor heti hírlevélben is kaphatod mindig a legújabbakat, kiemelteket és véletlenszerűeket is örökké ingyen HA a másik weboldalamon beregisztrálsz ÉS azután +1 kattintással jelentkezel az ingyenes vicces önfejlesztő képzés csodára! 😉



+ Bónusz önismereti dokumentumfilmek

+ Bónusz videó: Az önfejlődés lényege: "spirituális szellemi kaszt kell!" azaz szakrális vezetés (mint iránban)?!?!:

🙂

Vélemény, hozzászólás?